• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Публічна інформація

/Files/images/3а.jpg

Публічна інформація– відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, яка була отримана або створена у процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством або яка знаходиться у володінні суб’єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації.
Конфіденційна інформація- інформація, доступ до якої обмежено фізичною або юридичною особою, крім суб’єктів владних повноважень, та яка може поширюватися у визначеному ними порядку за їхнім бажанням відповідно до передбачених ними умов
Таємна інформація- інформація, розголошення якої може завдати шкоди особі, суспільству і державі. Таємною визнається інформація, яка містить державну, професійну, банківську таємницю, таємницю слідства та іншу передбачену законом таємницю.
Службова інформація- міститься у документах суб’єктів владних повноважень, що становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності установи або здійсненням контрольних, наглядових функцій органами державної влади, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

Перелік публічної інформації, яка входить до бази даних публічної інформації Підсереднянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенівта оприлюднюється на офіційному веб-сайті навчального закладу

Оформлення запитів на інформацію

/Files/images/файл.jpg


Форма письмового запиту на інформацію (для фізичних осіб)

/Files/images/файл.jpg


Номенклатура справ Підсереднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

/Files/images/файл.jpg


Правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників Підсереднянської ЗОШ І-ІІІ ступенів

/Files/images/файл.jpg


Статут Підсереднянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Великобурлуцької районної ради Харківської області

/Files/images/файл.jpg


Штатний розпис по Підсереднянській ЗОШ І-ІІІ ступенів станом на 01.01.2018

/Files/images/файл.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 271

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.