• Ви знаходитесь тут:

• Головна
  • Новини
  • ЮНАКИ ПІДСЕРЕДНЯНСЬКОЇ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ, СТАЛИ ЧЕМПІОНАМИ РАЙОНА З БАСКЕТБОЛУ СЕРЕД ШКОРЯРІВ!

2015-12-08

Сьогодні в смт.Великий Бурлук прошли фінальні змагання з баскетболу серед школярів. До них потрапили такі навчальні заклади району: Підсереднянська ЗОШ, Приколотнянська ЗОШ, Великобурлуцький ліцей, Катеринівка ЗОШ, Андріївка ЗОШ та Шипуватська ЗОШ. Після жеребкування команди булт розбиті на пари, переможці яких, за коловою системою боролися за призові місця, а команди, що програли - за 4-6: Підсереднє-Андріївка 19:2; Шипувате-Катеринівка 29:0; Ліцей-Приколотне 6:4. В іграх за 4-6 місце сильнішими виявилися учні Приколотнянської ЗОШ, які заслужено зайняли четверте місце, п"яте - Катеринівська ЗОШ, шосте - Андріївська ЗОШ. А от матчі за призові місця були більш напружені, цікаві та рівні. Про це говорить те, що в перших двох іграх, лише овертайм виявляв переможця. Але досвід юнаків Підсереднянської ЗОШ дався взнаки, які сьогодні виявилися трішки сильнішими і заслужено перемогли. Капітана команди - Лапіна Леоніда признали ще й кращим гравцем команди-чемпіона. Друге місце у юнаків Шипуватської ЗОШ, третє- великобурлуцький ліцей. Шипувате - Ліцей 19:13; Підсереднє - Шипувате 16:12; Підсереднє - Ліцей 13:10. Склад команди-переможця: Вязмін Олександр, Куліш Гліб, Кізім Станіслав, Баранцев Костянтин, Торчило Артем, Лапін Леонід.